ODBIORY ELEKTRYCZNE

posiadamy uprawnienia SEP!

Gravity Constructions to zespół niezawodnych i sprawdzonych inżynierów oraz techników budownictwa. Nasi pracownicy to fachowcy, posiadający udokumentowane uprawnienia, dzięki czemu mają Państwo pewność, że powierzone odbiory mieszkań, domów czy lokali będą przebiegały w pełni profesjonalnie i z najwyższą dokładnością.

OSZCZĘDNOŚĆ

Profesjonalny odbiór domu, mieszkania czy budynku może przynosić realne i niemałe oszczędności! Wady techniczne, które nie zostaną wykryte w czasie odbioru mogą doprowadzić do konieczności wykonania remontów i prac na własny koszt.

UPRAWNIENIA SEP

Doświadczeni specjaliści Gravity Constructions posiadają uprawnienia SEP (Stowarzyszenie Elektryków Polskich), które są jednymi z najważniejszych i najpowszechniejszych uprawnień w pracy naszych fachowców. Uprawnienia SEP nadawane są na podstawie zdobytych kwalifikacji oraz odpowiednio zdanych egzaminów, a więc mogą mieć Państwo pewność, że prace powierzone Gravity Constractions będą wykonane rzetelnie i zgodnie ze standardami.

DOKŁADNOŚĆ

Podczas odbioru mieszkania czy domu od dewelopera lub poprzedniego właściciela, należy bezwzględnie sprawdzić jego stan techniczny. Naszym zadaniem jest wykrycie wszelkich nieprawidłowości, jakości wykonanych prac oraz ich zgodności ze wszystkimi normami. Specjaliści Gravity Contructions są bardzo dokładni oraz skrupulatni podczas procesu odbioru budynku/mieszkania.

NARZĘDZIA

Używamy najnowocześniejszych i w pełni sprawdzonych narzędzi, które pozwalają na wykrycie wad, niedoskonałości i błędów popełnionych w trakcie budowy. Bez fachowego sprzętu niejednokrotnie duża część niedociągnięć nie jest możliwa do wykrycia.

NORMY

Gravity Constructions to baza specjalistów i fachowców, posiadających odpowiednie certyfikaty, uprawnienia oraz niezbędny know-how. Posługujemy się normami budowlanymi, ustawami, wiedzą i doświadczeniem z zakresu sztuki budowlanej.

Dzięki naszej doświadczonej kadrze mają Państwo pewność, że mieszkanie, dom jednorodzinny czy lokal usługowy, jest pozbawiony wad technicznych, zgodny z projektem i sztuką budowlaną.

Top