Kompleksowa budowa domów

Prosta droga do wymarzonego domu!

Gravity Constructions oferuje kompleksową budowę domów, zaczynając od etapu przygotowania planu i wyceny przez pełną realizację projektu aż po odbiór kluczy przez nowych właścicieli. Jeśli marzysz o pięknym i solidnym domu, ale nie masz czasu na kontrolowanie całego procesu budowy – to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Zespół naszych doświadczonych specjalistów zajmie się wszystkim od początku do końca, zachowując ramy ustalonego budżetu i planowanych terminów.

Jak to wygląda w praktyce?

Projekt i wycena

Projekt to jeden z najważniejszych etapów budowy domu – to on decyduje o jego ostatecznym kształcie i funkcjonalności. Sam wybór nie należy do łatwych, gdyż pod uwagę należy wziąć także predyspozycje działki i możliwości techniczne danego obszaru. Chcąc jak najlepiej spełnić oczekiwania naszych Klientów oferujemy pomoc także w tym zakresie wraz z przygotowaniem wstępnej wyceny. Taki zabieg pozwoli Państwu zmierzyć oczekiwania z planowanym budżetem i wybrać najbardziej korzystną opcję – bez nieplanowanych wydatków i dodatkowego stresu.

Formalności i dokumenty

Staramy się jak najlepiej rozumieć i wdrażać do realizacji potrzeby naszych Klientów, dlatego wykorzystujemy naszą Kadrę do pomocy na każdym etapie budowy – także w pracach przygotowawczych. Pomożemy w wyborze odpowiedniej działki, uzyskaniu pozwoleń na budowę czy wspomożemy w kontakcie z wszelkimi instytucjami. Naprawdę można na nas liczyć!

Start pracy

Rozpoczęcie realizacji inwestycji to bardzo ważny moment dla każdego Klienta. Jest to w końcu czas, gdzie plany i marzenia zaczynają się urzeczywistniać, a papierowy projekt nabiera realnych kształtów. Dzięki naszemu doświadczeniu, zespołowi specjalistów i kontraktów z podwykonawcami jesteśmy w stanie niezwykle szybko, sprawnie i zgodnie z planowanym budżetem realizować plan budowy, doprowadzając go aż do stanu deweloperskiego.

Stan surowy otwarty i zamknięty

Pierwszym etapem realizacji naszych inwestycji jest zawsze doprowadzenie budowy do stanu surowego otwartego, który obejmuje: wymurowanie ścian, budowę kominów, instalację schodów wewnętrznych oraz więźbę dachową. Na życzenie Klienta możemy zakończyć budowę na etapie stanu surowego zamkniętego, w którym wykonujemy także pokrycie dachu oraz prace stolarskie okienno-drzwiowe.

Stan deweloperski

Drugim etapem realizacji Państwa inwestycji jest: przeprowadzenie prac elewacyjnych, montaż parapetów, rozprowadzenie instalacji wewnętrznych, ocieplenie i wykończenie poddasza, wykonanie posadzek i przygotowanie ścian do malowania (tynkowanie). Można także na nas polegać w kwestiach doradztwa technicznego w zakresie najkorzystniejszych rozwiązań budowlanych oraz dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb czy budżetu.

Prace wykończeniowe

Naszym najwyższym celem jest stworzenie dla Państwa domu, który będzie cieszył i służył przez długie lata. Właśnie dlatego, oferujemy zastosowanie innowacyjnych rozwiązań, takich jak np.: projektowanie i wdrażanie inteligentnych systemów, kompleksowa aranżacja prac zewnętrznych, aż po sugestie związane z użyciem ekologicznych i energooszczędnych. W ten sposób podpowiadamy, w jaki sposób osiągnąć realne oszczędności, które będą wspierać domowy budżet przez kolejne lata.

Top